nakliyat

PAKETLEME

Mobilya ve Beyaz Eşyaların Demonte ve Monte Edilerek  Ambalajlanması


Taşınma işlemlerinin en önemli aşaması olan Eşyaların Demonte ve Monte Edilerek  Ambalajlanması  işlemidir
Ada Evden Eve  Nakliyat, ev ve ofis taşıma hizmetlerinde siz değerli müşterilerine  yurt dışından ithal garantili ve hijyenik ambalajlama malzemeleriyle hizmet sunar. Kırılır cam, entika eşyalarınız, mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınız uzman ekiplerimiz tarafından en güvenilir ve hijyenik şekilde ambalajlanır.
Ambalajlanma işlemi sonrası eşyalarınızın daha güvenli ve hijyenik bir şekilde taşınmaktadır.
Uzman ekiplerimiz tarafından beyaz eşyalarınız ve elektronik sistemleriniz, mobilyalarınız kullanım kılavuzuna uygun bir şekilde demonte edilir. Demontesi tamamlanan eşyalarınız yurt dışından ithal ettiğimiz özel çıt çıt ambalajlarımız ile  ile sarılır. yeni adresiniz de  tüm beyaz eşya ve mobilyalarınızın montesi ve dizaynı yapılır.
Güvenilir bir ambalajlama ve paketleme işlemi için  uzman elemanlara, hijyenik ve korunaklı ambalajlama malzemelerine sahip olmak şarttır.
Ada nakliyat şirketi  tüm eşyalarınız aynı hassasiyette taşınır. Mesafeye bakılmaz taşınan her eşya en iyi şekilde sarılır ve paketlenir. Firma olarak müşteri memnuniyetine dayalı bir taşıma yapıyoruz. Size hayal ettiğiniz  evden eve nakliyat hizmetini sunarak müşteri ağımızı genişletiyoruz.Ada evden eve nakliye firması size bir telefon kadar yakınız